Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Chłopców grupa starsza

W dniu 19 października 2021 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców.

Do turnieju przystąpiło aż sześć drużyn reprezentujących Szkoły Podstawowe Gminy Oświęcim z: Rajska, Grojca, Włosienicy, Brzezinki, Harmęż oraz Babic. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których chłopcy grali systemem „każdy z każdym”, a najlepsze dwie drużyny wchodziły do półfinału oraz ścisłego finału.

Podczas turnieju najlepsza okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej z Babic. II miejsce zdobyła reprezentacja chłopców z Grojca, a III miejsce zajęli piłkarze z Brzezinki.

Należy nadmienić, że zwycięska drużyna z Babic awansowała do szczebla powiatowego rozgrywek.

Jak co roku całą imprezę wsparła finansowo dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom.