Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w unihokeju dziewcząt oraz chłopców

Dnia, 4 listpada 2021 roku w Szkole Podstawowej w Zaborzu odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w unihokeju dziewcząt oraz chłopców.

Wszyscy zawodnicy dzielnie walczyli o jak najlepszy wynik podczas każdego spotkania, a podczas zawodów dominowała atmosfera fair-play.

Ostatecznie bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja zarówno dziewcząt jak i chłopców ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki, którzy jednakowo zdobyli I MIEJSCA oraz MISTRZOSTWO GMINY OŚWIĘCIM w IGRZYSKACH DZIECI SZKOLNYCH W UNIHOKEJU. W kategorii dziewcząt zaraz za Brzezinką uplasowała się drużyna z Zaborza. W kategorii chłopców II miejsce zdobyli również zawodnicy z Zaborza, a III miejsce należało do uczniów ze Szkoły Podstawowej z Rajska.

Zwycięskie drużyny z Brzezinki będą reprezentowały Gminę Oświęcim podczas zawodów powiatowych!

Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek!