Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 24 listopada 2021 roku w Szkole Podstawowej w Grojcu odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w tenisa stołowego. Do zawodów przystąpili reprezentanci Szkół Podstawowych z: Zaborza, Grojca, Harmęż oraz Brzezinki, łącznie 28 zawodników.

Uczniowie startowali w kategoriach dziewcząt i chłopców, indywidualnie oraz drużynowo.

Cały turniej zdominowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki zdobywając łącznie, aż 11 medali. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zawodnicy z Brzezinki zdobyli indywidualnie kolejno I, II oraz III miejsca, a w kategoriach dziewcząt jak i chłopców. W Igrzyskach Dzieci Szkolnych, również dziewczęta z Brzezinki zajęły trzy pierwsze miejsca, a chłopcy I i II pozycje, III miejsce należało do zawodnika ze Szkoły Podstawowej z Grojca.

W zawodach drużynowych zawodnicy z Brzezinki, dziewczęta i chłopcy również okazali się niepokonani zdobywając wszyscy w swoich kategoriach (IDS oraz IMS) CZTERY PIERWSZE MIEJSCA oraz MISTRZOSTWO Gminy Oświęcim.

Należy dodać, że wszyscy uczniowie z Brzezinki awansowali do szczebla powiatowego rozgrywek, gdzie będą reprezentować Gminę Oświęcim w dalszym etapie rozgrywek.

Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.


 

Serdecznie gratulujemy!

GALERIA