Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce dziewcząt i chłopców.

W dniu 25 lutego 2022 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce dziewcząt i chłopców. Do turnieju przystąpiło aż dziesięć reprezentacji ze szkół podstawowych Gminy Oświęcim. .

Poziom gry wszystkich drużyn był bardzo wyrównany, a zawodnicy dzielnie walczyli o jak najlepsze miejsca.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej z Rajska. Drugie miejsce zajęły zawodniczki z Babic, a trzecie miejsce zdobyły dziewczęta z Grojca.

W grupie chłopców po zaciętym finale wygrali koszykarze z Babic. Drugie miejsce należało do chłopaków z Brzezinki, a na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej z Zaborza.

Jak zwykle całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom! :)