Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt oraz chłopców

W dniu 21 marca 2022 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt oraz chłopców. Do zawodów przystąpiło aż siedem reprezentacji chłopców i sześć dziewcząt. Poziom gry wszystkich drużyn stał na wysokim poziomie, a na zawodach dominowała atmosfera fair-play.

W kategorii dziewcząt zwyciężyły piłkarki z Grojca. Drugie miejsce zdobyły szczypiornistki z Babic, a III miejsce wywalczyły uczennice ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki.

W kategorii chłopców, po emocjonującym finale mistrzami Gminy Oświęcim zostali zawodnicy z Brzezinki, którzy nie przegrali ani jednego meczu. Drugie miejsce zajęli uczniowie z Babic, a III miejsce należało do piłkarzy z Włosienicy.

Należy dodać, że zwycięzcy będą reprezentować Gminę Oświęcim podczas zawodów Powiatowych.

Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy oświęcim z Brzezinki fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałej postawy.