Lekcja WF z Mistrzem

We wtorek, 12 kwietnia w ramach projektu „Lekcja WF z Mistrzem” Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim zaprosił uczniów szkół w Zaborzu i Brzezince na spotkanie z Aleksandrą Jagieło - polską siatkarką, grającą na pozycji przyjmującej, Mistrzynią Europy w 2003 i 2005 roku i wielokrotną Mistrzynią Polski.

Wydarzenie realizowane było w dwóch formach: prelekcji o charakterze upowszechniania aktywności sportowej, a także warsztatów praktycznych, prowadzonych przez panią Olę.
Spotkanie z wybitnym sportowcem było niezwykle wartościowe dla uczniów; swoim doświadczeniem Aleksandra Jagieło na pewno wielu zmotywowała do działania, podsuwając pomysły odnalezienia swoich pasji. Bo reakcja uczestników spotkania na jej słowa była bardzo spontaniczna i szczera. Uczniowie łatwo nawiązali kontakt ze znanym sportowcem, bez skrupułów wypytywali siatkarkę o szczegóły jej kariery i osobistego życia. Również zajęcia praktyczne były bardzo atrakcyjne dla dzieciaków. Lekcja siatkówki z mistrzynią na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

GALERIA