Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie to czas, który najprzyjemniej spędza się w towarzystwie najbliższych.

Ciepła, serdeczna atmosfera sprawia, że nie straszny nam mróz i ponura pogoda za oknami, a spory i sprzeczki tracą na znaczeniu. Każdego roku miliony osób na całym świecie zasiada do wspólnego stołu z najbliższymi, aby cieszyć się chwilą odpoczynku, relaksu i magicznego nastroju. Dzieci z utęsknieniem wyczekują momentu rozpakowywania prezentów, a dorośli oddają się refleksji nad minionym rokiem. Przełamując się opłatkiem, składamy sobie najlepsze życzenia na kolejne miesiące, a następnie przechodzimy do uroczystej kolacji, kiedy pierwsza gwiazdka zabłyśnie na niebie. Boże Narodzenie obfituje w tradycje i zwyczaje, które chętnie praktykują kolejne pokolenia, czerpiąc radość nawet z najmniejszych rzeczy.

Właśnie takich Świąt Pańswu życzymy - pełnych ciepła, życzliwości i miłości. Niech wszelkie spory i waśnie wygasną, a nasze życie niech wypełni pokój, tolerancja i zrozumienie. Począwszy od tych Świąt pozostańmy w jedności, bo to nasza największa siła.

PS. Dla przypomnienia film wyprodukowany podczas pandemii przez Amatorski Ruch Teatralny z Gminy Oświęcim pt. "Wstawajcie". Miłego oglądania. 

GALERIA