Turniej Tenisa Stołowego w Grojcu

W sobotę 4 lutego został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego.

Do zawodów stanęło dwudziestu jeden zawodników i jedna zawodniczka. Zawody sędziowali Dorota i Czesław Kulig w systemie rozpiskowym - turniejowym. Rozgrywki rozpoczęły się o 9:00 a zakończyły się o 13:20.

W kategorii szkoły podstawowe I miejsce zdobył Filip Molenda, II miejsce Kamil Skubik, na III miejscu uplasował się Michał Formicki.

W kategorii męskiej I miejsce zdobył Michał Kozieł, na II miejscu znalazł się Piotr Drabek a III miejsce zajął Kazimierz Pilszyk.

W kategorii OPEN na najwyższym podium stanął niezwyciężony Michał Kozieł, srebro zdobył Marcin Morończyk, trzecim miejscem i brązem zadowolił się Jerzy Jarosz.

Zwycięzcy każdej kategorii z rąk wójta Gminy Oświęcim Mirosława Smolarka oraz sołtysa Grojca Krzysztofa Wolaka otrzymali medale i karty upominkowe do zrealizowania w sklepie Martes, a w kategorii OPEN dodatkowo rozdano piękne puchary.

Panie z KGW Grojec ugotowały pyszny żurek z kiełbasą i jajkiem, OKSiR zadbał o wodę, gorące napoje i drobne przekąski dla zawodników, stoły do gry i organizację rozgrywek zapewnił sołtys Krzysztof Wolak i Rada Sołecka Grojca.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczce.