Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce

Dnia, 6 marca 2023 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce. Uczniowie startowali w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Do zawodów przystąpiło łącznie dziesięć reprezentacji Szkół Podstawowych Gminy Oświęcim

W kategorii dziewcząt mistrzostwo Gminy Oświęcim zdobyły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej z Babic. Zaraz za nimi, przegrywając jedynie jednym setem, na drugim miejscu znalazły się siatkarki z Brzezinki, a III miejsce wywalczyły dziewczęta z Rajska.

W kategorii chłopców najlepsi okazali się zawodnicy z Grojca zdobywając najwyższy stopień podium. Na drugim miejscu znaleźli się reprezentanci Szkoły Podstawowej z Babic, a III miejsce na podium wywalczyli siatkarze z Brzezinki.

Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!