Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców

W dniu 14 kwietnia 2023 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców.

Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”, gdzie o kolejności drużyn decydowała ilość wygranych meczy.

Poziom gry wszystkich drużyn stał na bardzo wysokim poziomie, a podczas zawodów dominowała atmosfera fair-play.

Pierwsze miejsce w turnieju zajęła reprezentacja ze Szkoły Podstawowej z Grojca. II miejsce zdobyli zawodnicy z Babic, a zaraz za nimi III miejsce wywalczyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki.

Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!