Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt

W dniu, 11 maja 2023 roku, na boisku „Orlik” w Brzezince, rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt.

Celem zawodów było wyłonienie najlepszej drużyny, która będzie reprezentować Gminę Oświęcim podczas zawodów powiatowych.
Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, gdzie o kolejności drużyn zadecydowała ilość wygranych meczy.
Pierwsze miejsce w turnieju zdobyła reprezentacja dziewcząt z Babic. Zaraz za nimi na II miejscu znalazły się piłkarki ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki, a III miejsce wywalczyły uczennice z Grojca.
Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim  zawodnikom wspaniałej postawy!