Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców

15 maja 2023 roku, na boisku „Orlik” w Brzezince, rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, gdzie o kolejności drużyn zadecydowała ilość wygranych meczy.

Pomimo niesprzyjającej aury i padającego deszczu wszystkie drużyny dzielnie walczyły o jak najlepsze wyniki, a poziom gry był bardzo wyrównany.

Zwycięzcami turnieju okazali się zawodnicy reprezentujący Szkołę Podstawową z Babic. Drugie miejsce zajęli uczniowie z Grojca, a na III miejscu uplasowali się piłkarze ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki.

Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałej postawy!