Uczestnicy rajdu poznali zachodnią część gminy

Kolejna edycja Rajdu Rowerowego - Poznajemy Gminę za nami! Piękna pogoda, wspaniale przygotowane punkty rajdu przez sołectwa i ponad 320 uczestników przemierzających Broszkowice, Babice, Brzezinkę, Pławy, Harmęże i Rajsko - tak wyglądała ostatnia niedziela w gminie Oświęcim!

Sponsorami wydarzenia byli: Sklep Tempo Rajsko, którego właściciele na losowanie nagród przekazali rower🚲, Fit Pietruszka Catering Dietetyczny, Animacje i Magia Pan Humorek, Beskid Media oraz PICK UP Coffee. Dziękujemy wszystkim za przekazane nagrody, vouchery i gadżety. Nagrody wręczyli Mirosław Smolarek - Wójt Gminy Oświęcim oraz Bernardyna Bryzek przewodnicząca Rady Gminy Oświęcim.
 
Na mecie w Rajsku na uczestników czekał poczęstunek w postaci grochówki, jabłka i wody, a najmłodsi mogli korzystać z dmuchańca od Hop&Fun oraz malowania twarzy wykonywanego przez Wesołe Koziołki
 
Dziękujemy wszystkim cyklistom, którzy wzięli udział w rajdzie! Cieszy fakt, że jego uczestnikami coraz częściej są nie tylko mieszkańcy naszej gminy, ale również Oświęcimia i okolicznych miejscowości. Wspaniale jest móc Was gościć na naszych wydarzeniach.
 
 
Podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy byli zaangażowani w organizacje wydarzenia - radzie gminy, sołtysom, radom sołeckim, organizacjom społecznym, a także Kołu Gospodyń Wiejskich w Rajsku za pomoc na mecie rajdu!
 
Kolejna edycja już za kilka miesięcy. Ponownie wyruszymy na szosy zachodniej części gminy. Do zobaczenia!
 
Więcej zdjęć na Facebooku OKSiR.

GALERIA