Weź udział w konkursach poświęconych Igorowi Mitorajowi

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w konkursach poświęconych Igorowi Mitorajowi, które są skierowanie do dzieci i młodzieży szkolnej oraz dorosłych.

Igor Mitoraj, który swoje dzieciństwo i młodość spędził w Grojcu to powszechnie uznany rzeźbiarz o międzynarodowej sławie, którego prace zdobią największe miasta świata. Dnia 25.10.2023, podczas uroczystej sesji Rady Gminy, artyście zostanie nadany tytuł Honorowego Obywatela Gminy Oświęcim. Aby więc przybliżyć mieszkańcom gminy sylwetkę tego znamienitego rzeźbiarza, Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim organizuje konkurs plastyczny pt.: "Michał Anioł z Grojca", a także konkurs literacki pt.: "Rzeźba w literaturze zaklęta".

Szczegóły obu konkursów znajdziecie w załączonych poniżej regulaminach.
Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!