Podsumowanie lata z OKSiR Gminy Oświęcim

Za oknem październik, który powoli wkracza w pełnię jesieni. Jednak na moment wróćmy do minionego lata, które było pełne słońca, przygód i niezapomnianych chwil.

Oto, co działo się u nas tego lata:

• Bieg Sołecki w Zaborzu – sportowa rywalizacja i wspólna zabawa.
  • Przegląd Piosenki Dziecięcej "Nutka" oraz Diamenty Kruszywa – talent dzieci i młodzieży rozbłysnął na scenie!
  • Święto Miodu i Rajd Rowerowy w Harmężach – święto pasjonatów pszczelarstwa, słodkich smaków i tradycji, połączone ze zwiedzaniem zachodnich terenów Gminy Oświęcim na rowerowym siodełku.
  • Święto Gminy Oświęcim – koncerty, atrakcje i świętowanie z całą rodziną.
  • Wianki w Broszkowicach – piękne tradycje i wspólne świętowanie nad wodą.
  • Biegaj z Gminą Oświęcim – wspólnie promujemy zdrowy styl życia.
  • Wakacje z OKSiR – letnie warsztaty pełne kreatywnych zajęć dla dzieci i młodzieży.
  • Senioralia – Edycja Letnia – mnóstwo radości i energii podczas święta seniorów.
  • Święto Stroju Ludowego i Narodowego – tradycje kulturowe w pięknym wydaniu.
  • Wspólne Śpiewanie na Rynku w Oświęcimiu – muzyka, śpiew i integracja na oświęcimskim rynku!
  • Dożynki w sołectwach Gminy Oświęcim – radosne dziękczynienie za tegoroczne plony. W tym roku gościły nas sołectwa: Grojec, Stawy Monowskie, Harmęże, Rajsko, Dwory Drugie, Pławy, Włosienica, Poręba Wielka oraz Brzezinka,
  • Święto Historii i Militariów w Rajsku – fascynujące spotkanie z żywą historią i ciekawymi eksponatami.
  • Rajd Rowerowy – Poznajemy Gminę – zwiedzanie wschodnich terenów Gminy Oświęcim z metą przy Przedszkolu Samorządowym w Zaborzu.
  • Sportowe Babice – wspólne bieganie, które zjednoczyło miłośników sportu w naszej gminie.

Każde wydarzenie przyniosło mnóstwo radości i wiele niezapomnianych chwil. Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!