Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w halowa piłkę nożną dziewcząt

Dnia 15 października 2024 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w halowa piłkę nożną dziewcząt

Do turnieju przystąpiło pięć reprezentacji Szkół Podstawowych Gminy Oświęcim. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, gdzie o kolejności drużyn decydowała ilość zdobytych punktów.

Najlepszą drużyną turnieju okazała się reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej z Włosienicy, która tym wynikiem awansowała do szczebla powiatowego rozgrywek. Drugie miejsce wywalczyły piłkarki z Brzezinki, a III miejsce zdobyły zawodniczki z Rajska.

Jak co roku całą imprezę wsparł finansowo Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim fundując wspaniałe puchary dla najlepszych drużyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom!