7 czerwca w Brzezince spotkaliśmy się na kolejnej edycji Rajdu Rowerowego - Poznajemy Gminę . W urnach do losowania znalazły się aż 543 karty, co stanowi nowy rekord naszego Rajdu!
Na mecie na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji:
- pojazdy OSP Brzezinka,
- stoisko Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej,
- stoisko Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Oświęcimiu,
- popcorn i wata cukrowa,
- Lody od "Figi z makiem"
- Bubble Tea od "Bubble Station Oświęcim",
- stoisko gastronomiczne Old Tree Villa & Restaurant.
Najmłodsi uczestnicy nie mogli narzekać na nudę! Oczekując na losowanie nagród, swój czas mogli spędzić na:
- malowaniu twarzy organizowanego przez Wesołe Koziołki,
- dmuchańcu od Hop&Fun,
- biorąc udział w animacjach prowadzonych przez Bibini Sala Zabaw.
7 czerwca w Brzezince spotkaliśmy się na kolejnej edycji Rajdu Rowerowego - Poznajemy Gminę . W urnach do losowania znalazły się aż 543 karty, co stanowi nowy rekord naszego Rajdu!
Nasz Rajd nie odniósłby takiego sukcesu, gdyby nie nasi partnerzy oraz sponsorzy. Na szczególne podziękowanie zasługują Old Tree Villa & Restaurant oraz Gospodarstwo Rybackie Tomasz Król, za profesjonalną oraz rzetelną obsługę punktów Rajdu, a także Gospodarstwo Sadownicze Domżał, za pyszne truskawki, którymi częstować się mogli nasi uczestnicy.
Dziękujemy również Sołtysom, Radom Sołeckim oraz wszystkim organizacjom i osobom, które pomogły w organizacji rajdu poprzez obsługę punktów rajdu oraz umieszczenie znaków z hasłami rajdu.
Serdeczne podziękowania kierujemy również do sponsorów, którzy wsparli Ośrodek Kultury poprzez przekazanie nagród na losowanie, a należą do nich:
- MOLO Resort Osiek
- Zabawki Lotos Oswiecim
- Figa z makiem Lody rzemieślnicze
- Rapsodia Cafe
- Old Tree Villa & Restaurant
- Hop&Fun
- Park Family Fun
Dzięki Państwa zaangażowaniu mogliśmy wspólnie stworzyć wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.
Jako ciekawostkę, prezentujemy liczbę uczestników z podziałem na miejscowości: Oświęcim - 152, Brzezinka - 68, Zaborze - 50, Babice - 47, Rajsko - 38, Poręba Wielka - 33, Grojec - 23, Pławy - 20, Harmęże - 13, Gorzów - 13, Chełmek - 12, Brzeszcze - 11, Broszkowice - 7, Stawy Monowskie - 6, Polanka Wielka - 5, Włosienica - 5, Skidziń - 5, Wola - 5, Przecieszyn - 4, Bobrek - 4, Gromiec - 3, Wilamowice - 3, Budzyń - 2, Spytkowice - 2, Mysłowice - 2, Osiek - 2, Przeciszów - 1, Rybna - 1, Wolbrom - 1, Szarów - 1, Jawiszowice - 1, Wygiełzów - 1.
Do zobaczenia na kolejnej, jesiennej edycji Rajdu Rowerowego - Poznajemy Gminę, tym razem po wschodniej części gminy Oświęcim.

