Już wkrótce wspólnie podziękujemy za tegoroczne plony i święto pracy rolników. Czeka na Was czas pełen atrakcji, dobrej muzyki, regionalnych smaków oraz rodzinnej atmosfery.
Zapraszamy na Święto Plonów w Gminie Oświęcim.
Sierpień:
15.08 - Dożynki parafialno-sołeckie w Grojcu;
15.08 - Dożynki sołeckie w Porębie Wielkiej;
22.08 - Dożynki sołeckie w Harmężach;
22.08 - Dożynki sołeckie w Stawach Monowskich;
23.08 - Dożynki sołeckie w Dworach Drugich;
29.08 - Dożynki sołeckie w Pławach;
29.08 - Dożynki sołeckie we Włosienicy;
30.08 - Dożynki parafialne w Rajsku;
Wrzesień:
05.09 - Dożynki sołeckie w Brzezince.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy i okolic do wspólnego świętowania i pielęgnowania tej pięknej tradycji od wieków zakorzenionej w polskiej kulturze. To wyjątkowa okazja do podziękowania za tegoroczne plony.

